Еротски пораки за него

Имате огромна желба да бидете со него во моментов, но тој е презафатен за да се видите тогаш кога сакате вие? Како ќе го натерате да престане се што прави и да дојде да се види со вас? Пратете му валкана порака за тоа што сакате да му пратите во моментот додека тој ја чита пораката. Доколку немате идеја во моментов... Еве неколку предлози. На работа сум и имам огромна желба да те фрлам на бирото и да те бакнувам по целото тело. 1 / 7
| | прочитана: 2703 | веќе видена | слични

Останато

Oдделот за сузбивање на организиран и сериозен криминал до Основното јавно обвинителствоза гонење на организиран криминал и корупција поднесе кривична пријава ...
сите 31 | | | веќе видена

На повидок е нова естрадна војна, а овојпат главни актери се Боки 13 и Бени од Нон Стоп! Имено, деновиве во центарот на вниманието беше веста за хуманиот гест ...
сите 7 | | | веќе видена

Цели 13 години најмоќниот дилер на дрога во Мексико вешто ги избегнувал органите на прогонот. Тој бил познат по користењето на напредна технологија во своите ...
сите 5 | | | прочитана: 516 | веќе видена

Илма Карахмет во 2013 година учествуваше во “Х Фактор” и според многумина беше најдобра. Меѓутоа таа не победи, а тоа резултираше со ширење на негативни ...
сите 7 | | | веќе видена

Само година и пол по раѓањето на принцезата Шарлот в о кралското семејство владее вистинска еуфорија бидејќи Кејт е повторно во блажена состојба. Веста за ...
сите 22 | | | веќе видена

Доколку пред неколку години пртевте „Македонски Идол“ сигурно се сеќавате на еден од финалистите охриѓанецот Денис Мурат. Пејачот сега настапува низ земјава во ...
сите 9 | | | прочитана: 948 | веќе видена

Блогот Amsterdam Diaries е груб водич низ односот помеѓу проститутките и клиентите – од причината за посетата до техничките детали и опис на „уживањето“. ...
сите 8 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Еротски пораки за него

Од:
До кого (е-маил):
Порака: