Ем оро ем тепачка: Македонски иселеници се искршија од ќотек на новогодишна забава во Германија

На видео објавено на „Фејсбук“ се гледа како поминала новогодишна забава на Македонците што живеат во Дортмунд. Од оро и веселба преминаа на тепачка. Според ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Францускиот државјанин Карим Шерфи поминал 15 години во затвор поради обид за убиство на сообраќаец, а во февруари бил уапсен додека се обидувал да набави ...
сите 145 | | | веќе видена

Додека медиумите од региионот пишуваат за насилничкото однесување на Раста, сопругот на Ана Николиќ, таа како да не е многу засегната од сето тоа. Таа на ...
сите 15 | | | веќе видена

Во врска со проблемот на исплатата на субвенциите за земјоделците, согласно на мислењето на најголем дел од експерите за кривично право, постои проблем со ...
сите 110 | | | прочитана: 3114 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ем оро ем тепачка: Македонски иселеници се искршија од ќотек на новогодишна забава во Германија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: