Електронските тестови за возачка со катастрофални резултати- четворица од пет „паднале“

Електронските тестови за возачка со катастрофални резултати- четворица од пет „паднале“

Едвај секој 5-ти кандидат успеал да го реши и да го помине електронскиот тест на полагањето за возачка дозвола. Bчера на првиот ден од примената на новите ...
| | веќе видена
Јанкулоска: Документацијата за „Монструм“ е предадена на надлежните институции

Распишана е меѓународна потерница за лицата Алил Демири и Африм Исламовиќ, а целокупната документација што ја има МВР за случајот „Монструм“ е предадена на ...
| | веќе видена
Јанкулоска:Целокупната документација од МВР за „Монструм“ е предадена на надлежните институции

Целокупната документација што ја има МВР за случајот „Монструм“ е предадена на надлежните институции, рече министерката за внатрешни работи Гордана Јанкулоска ...
| | веќе видена


Напомена: Коментарите во ниеден случај не ги одразуваат ставовите и мислењата на Daily.MK .

Сподели ја оваа вест на е-маил

Електронските тестови за возачка со катастрофални резултати- четворица од пет „паднале“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: