За една година речиси 24.000 лица нашле работа

10 копии
4 копии
2 копии
2 копии
2 копии

Невработеноста во Велика Британија е намалена до најниско ниво во последните четири децении, но нивото на плати останува речиси без промена, соопштува ...
| | веќе видена | слични

Останато

Гевгелија гласаше против отворање на рудници, а одлуката на граѓаните е задолжитена и обврзувачка за надлежните. Во иднина, општина Гевгелија не ќе може да ...
сите 166 | | | веќе видена

Додека медиумите од региионот пишуваат за насилничкото однесување на Раста, сопругот на Ана Николиќ, таа како да не е многу засегната од сето тоа. Таа на ...
сите 15 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

За една година речиси 24.000 лица нашле работа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: