Едeн загинат во несреќа во забавен парк во Турција

3 копии

Во тешка сообраќајна несреќа во Србија, настрадаа две лица, а уште шест се повредени. За трагедијата да биде поголема, тие се враќале од свадба. Несреќата се ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Две лица загинаа, а седум се повредени во сообраќајна несреќа на патот Нови Сад - Бечер што се случи утрово околу 2 часот. Во судар на две патнички возила ...
| | веќе видена | слични

Во несреќата учествувале два патнички автомобили, во кои се возеле сватови кои се враќале од свадба, а загинаа 20-годишна девојка од Крњево и 49-годишен маж од ...
| | веќе видена | слични

Останато

Бранислава и Лукас раскинаа поради нејзините голи фотографии кои пред 11 години ги праќала на тогашното момче. Ова се фотографиите кои и пресудија на нејзината ...
сите 68 | | | веќе видена

Потпретседателот на СДСМ Петре Шилегов денеска изјави дека одложувањето на притворите до правосилноста на решенијата за притвор им овозможиле да избегаат на ...
сите 248 | | | прочитана: 1099 | веќе видена

Радмила Манојловиќ не одолеа на пластичната хирургија, како и голем дел од нејзините колешки. Таа значително ги зголеми усните. Драстичната разлика се гледа ...
сите 12 | | | прочитана: 10201 | веќе видена

Миљан Д. од Прекадин кај Прокупљњ зел од сопругата Снежана Д. 500.000 динари, кои таа ги зела како кредит за реновирање на куќата, и побегнал со возилото, ...
сите 8 | | | прочитана: 265 | веќе видена

За разлика од своите популарни колешки, актерката Ева Лонгорија не ги искривува сликите од својата фигура... Латино убавицата гордо го истакнува своето убаво ...
сите 30 | | | прочитана: 791 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Едeн загинат во несреќа во забавен парк во Турција

Од:
До кого (е-маил):
Порака: