Другарот Трамп и вистината

Трамп го обвини Сорос за “закана за националната безбедност на САД”, откако стапи на функцијата на крајот на месецов, соопшти Usapolitics24hrs.com, цитиран од ...
| | веќе видена | слични

Останато

Најмалку 19 луѓе загинаа, а 50 се повредени во експлозија веднаш по концертот на американската пејачка Аријана Гранде во Манчестер, потврди британската ...
сите 125 | | | веќе видена

Поп ѕвездата Ариана Гранде излезе со соопштение дека планира да направи хуманитарен концерт во Манчестер, откако во понеделникот бомбаш-самоубиец ги одзеде ...
сите 183 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Другарот Трамп и вистината

Од:
До кого (е-маил):
Порака: