Димитров: Нашиот нов почеток, прилика за Македонија, но и за Регионот и ЕУ


2 копии

Шефот на македонската типломатија Никола Димитров престојува во работна посета на Брисел која ја искористи за промоција на реформските приоритети на новата ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Министерот за надворешна политика Никола Димитров, кој престојува во работна посета на Брисел, денеска во Центарот за европски политики ги претстави ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Како што соопшти Министерството за надворешни работи, Димитров истакна дека интеграцијата во ЕУ претставува наша клучна стратешка цел и дека реформските ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров, е во работна посета на Брисел каде ги промовираше реформските приоритети на новата влада во Центарот за ...
| | веќе видена | слични
7 копии
3 копии
4 копии
повеќе

Останато

Пејачот Аца Лукас стави точка на 23 дена долгата врска со Бранислава Пашајлија. Од тогаш не се огласуваше по повод тоа, а ако некој реши да му постави такво ...
сите 68 | | | прочитана: 195 | веќе видена

„Патронажниот однос“ кон некои обвинети, на судовите им се врати како бумеранг. Бегството на двајцата обвинети од „Таргет" и „Тврдина“ стана директна препорака ...
сите 209 | | | прочитана: 343 | веќе видена

Хрватска трага по мајка на мало дете, која исчезна во петокот откако излегла од домот, по што и се загубила секоја трага. Сопругот на Даниела Јенковиќ ја моли ...
сите 3 | | | прочитана: 978 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Димитров: Нашиот нов почеток, прилика за Македонија, но и за Регионот и ЕУ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: