Делови од Ѓорче Петров, Кисела Вода и Аеродром утре без струја

8 копии
5 копии

Општина Кисела Вода распиша тендер за реконструкција на улицата „Доситеј Обрадовиќ“. - На потегот меѓу улиците „Иван Козаров“ и „Дичо Петров“, каде се протега ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Од „ЕВН Македонија“ известуваат дека во вторник, 18.07.2017 година, поради закажани технички зафати, следните корисниците ќе останат без електрична енергија и ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Без електрична енергија во недела на 16 јули во период од 9:00 до 13:00 часот ќе останат корисниците од ул. „Франклин Рузвелт“ бр.34, како и објектот на СЈО и ...
| | веќе видена | слични
8 копии
7 копии
2 копии
повеќе

Останато

Пејачот Аца Лукас стави точка на 23 дена долгата врска со Бранислава Пашајлија. Од тогаш не се огласуваше по повод тоа, а ако некој реши да му постави такво ...
сите 68 | | | прочитана: 195 | веќе видена

„Патронажниот однос“ кон некои обвинети, на судовите им се врати како бумеранг. Бегството на двајцата обвинети од „Таргет" и „Тврдина“ стана директна препорака ...
сите 209 | | | прочитана: 343 | веќе видена

Хрватска трага по мајка на мало дете, која исчезна во петокот откако излегла од домот, по што и се загубила секоја трага. Сопругот на Даниела Јенковиќ ја моли ...
сите 3 | | | прочитана: 978 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Делови од Ѓорче Петров, Кисела Вода и Аеродром утре без струја

Од:
До кого (е-маил):
Порака: