Суперлига: Еурофарм Работник во вториот дел го скрши отпорот на Вардар Јуниор


Во рамките од 17. коло во машката ракометна македонска Суперлига… Денеска составот на Еурофарм Работник како гостин со 23:31 беше подобар од Вардар Јуниор. На ...
| | прочитана: 209 | веќе видена | слични
4 копии
2 копии
3 копии
повеќе

Останато

Милан Калиниќ ја промени фризурата, а неговиот нов имиџ никому не му се допадна. Водителот објави виеоснимка од својата нова фризура на Инстаграм. „Зошто им ...
сите 12 | | | прочитана: 206 | веќе видена

Радмила Манојловиќ не одолеа на пластичната хирургија, како и голем дел од нејзините колешки. Таа значително ги зголеми усните. Драстичната разлика се гледа ...
сите 24 | | | прочитана: 3744 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Суперлига: Еурофарм Работник во вториот дел го скрши отпорот на Вардар Јуниор

Од:
До кого (е-маил):
Порака: