Божиновска: Владо Јовановски повика на разум, не на војна


2 копии
2 копии

Бура реакции на социјалните мрежи по последните статуси на актерот Уште еден актер со својата воинствена реторика предизвика вистинска бура на социјалните ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Телевизијата Телма ја има главната уога во медиумскиот линч на актерот Владо Јовановски во врска со неговиот статус на Фејсбук во кој ја искажува загриженоста ...
| | веќе видена | слични
2 копии

За Телма загрижената констатација на Јовановски дека постои ризик од војна во Македонија, одеднаш како по директива од плавиот телефон од Бихаќка стана „повик ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Читам, ми доаѓаат во инбокс разни писаниа напишани во еден здив! Пишувајки на фк-ов често пати не сме свесни каков ефект можат да постигнат нашите писаниа. Не ...
| | веќе видена | слични

Останато

Одлуката на Кривичниот совет да не ја прифати жалбата на СЈО со што Сеад Кочан ќе се брани од слобода, е уште еден пример за двојните стандарди на судството, ...
сите 264 | | | веќе видена

Сите членови на оперативниот штаб со кој раководеше директорот Чавков се сослушани од страна на комисијата на МВР. Само тој не е сослушан“, велат за ...
сите 26 | | | веќе видена

Од ВМРО-ДПМНЕ реагираат на соопштението на СДСМ кое се однесува на изјавата на Никола Груевски и во која велат дека тој место увид во автопати,ќе прави увид во ...
сите 192 | | | веќе видена

Мандатарот за состав на нова влада, лидерот на СДСМ Зоран Заев најави вчера од Тетово дека денес ќе започнат разговори со партнерските партии за распределба на ...
сите 117 | | | веќе видена

Американскиот министер за одбрана Џејмс Матис изјави дека коалицијата на чело со САД ги опколува џихдистите на Исламската држава во нивните упоришта и тактички ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Божиновска: Владо Јовановски повика на разум, не на војна

Од:
До кого (е-маил):
Порака: