Блер бара Британците да се предомислат за „Брегзит“

4 копии
5 копии

Поранешниот британски премиер Тони Блер ќе почне мисија за промена на одлуката на Британците за Брегзит. Во текот на денешнипт ден тој ќе оддржи говор во кој ...
| | веќе видена | слични
5 копии
2 копии

Претседателот на британскиот Врховен суд, лорд Нојбергер остро ги критикуваше домашните политичари затоа што не реагираа навреме и не ги одбранија судиите од ...
| | веќе видена | слични

Останато

Четворица началници поставени од пржинскиот министер Оливер Спасовски се цел на предистрагата на обвинителството за организиран криминал за изборни ...
сите 69 | | | веќе видена

Првообвинетиот за настаните во Диво Насеље, се брани дека тој не бил организатор на упадот во Македонија, а главните организатори биле убиени од полицијата. ...
сите 61 | | | веќе видена

Кога имате менструација не би требало да правите многу работи и треба повеќе да внимавате. На тој начин полесно ќе ги поминете тие денови, а ќе немате болна ...
сите 3 | | | прочитана: 354 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Блер бара Британците да се предомислат за „Брегзит“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: