Без вода утре корисници од општините Аеродром и Центар

3 копии
2 копии

Без електрична енергија во недела на 16 јули во период од 9:00 до 13:00 часот ќе останат корисниците од ул. „Франклин Рузвелт“ бр.34, како и објектот на СЈО и ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Регионалниот центар за управување со кризи информира дека в недела, 16 јули, без електрична енергија ќе останат: во период од 09.00 до 13.00 часот, корисниците ...
| | веќе видена | слични
2 копии
5 копии
3 копии
3 копии

Останато

Пејачот Аца Лукас стави точка на 23 дена долгата врска со Бранислава Пашајлија. Од тогаш не се огласуваше по повод тоа, а ако некој реши да му постави такво ...
сите 68 | | | прочитана: 195 | веќе видена

„Патронажниот однос“ кон некои обвинети, на судовите им се врати како бумеранг. Бегството на двајцата обвинети од „Таргет" и „Тврдина“ стана директна препорака ...
сите 209 | | | прочитана: 343 | веќе видена

Хрватска трага по мајка на мало дете, која исчезна во петокот откако излегла од домот, по што и се загубила секоја трага. Сопругот на Даниела Јенковиќ ја моли ...
сите 3 | | | прочитана: 978 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Без вода утре корисници од општините Аеродром и Центар

Од:
До кого (е-маил):
Порака: