Бејл подготвен за мечот со Барселона,Варан и Пепе под знак прашалник за “Ел Класико”


Фудбалерот на Реал Мадрид, Герет Бејл го одработи последниот тренинг пред дуелот со Барселона во шпанското фудбалско првентсво. Бејл се повреди против Баерн во ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Суперѕвездата на Реал Мадрид, Герет Бејл ги израдува фановите на актуелниот европски првак со неговото присуство на тренинг пред дуелот со Барселона во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Шпанските медиуми “AS” и “Cadena Cope” само еден ден по победата над Баерн Минхен во ЛШ (4:2), лиферуваа информација дека Реал Мадрид експресно, отфрлил понуда ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Апелацискиот суд во Скопје на својата веб страница ги објави одлуките по жалбите за мерките за претпазливост изречени од Кривичниот суд за обвинетите во ...
сите 219 | | | прочитана: 2775 | веќе видена

Милан Калиниќ ја промени фризурата, а неговиот нов имиџ никому не му се допадна. Водителот објави виеоснимка од својата нова фризура на Инстаграм. „Зошто им ...
сите 12 | | | прочитана: 204 | веќе видена

Радмила Манојловиќ не одолеа на пластичната хирургија, како и голем дел од нејзините колешки. Таа значително ги зголеми усните. Драстичната разлика се гледа ...
сите 24 | | | прочитана: 3676 | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ го повика СЈО да работи согласно со законот и укажува дека е должно сите нелегално прислушувани материјали веднаш во законска процедура да ги ...
сите 180 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бејл подготвен за мечот со Барселона,Варан и Пепе под знак прашалник за “Ел Класико”

Од:
До кого (е-маил):
Порака: