Анастасија Петреска направи модна утка: Покажа сексапил, но и премногу од се! (фото)

Деновиве маестро Милан Завков одржа концерт, а Анастасија Петреска беше негова гостинка. Како и секогаш таа воодушеви со настапот, но овој пат потфрли со ...
| | веќе видена | слични

Во домот на познатата фолк дива Светлана Цеца Ражантовиќ често е весело бидејќи во нејзината вила на Дедиње живеат дури шест деца. Со децата на пејачката, ...
| | веќе видена | слични

По скандалот во утринската на Канал 5, реакциите се уште не стивнуваат. Што на социјалните мрежи, што на порталите, што во фелата, меѓу новинарите и ...
| | прочитана: 1995 | веќе видена | слични
2 копии

Познатата македонска новинарка, Јордана Ивановска – Јоци, јавно ѝ изрази поддршка на водителката Јелена Спенџарска која поради некоректен однос со гледач на ...
| | веќе видена | слични

Трогателна велигденска исповед и реакција на новинарката за секоја почит Трогателно јавување во најновата емисија од "Здраво Македонијо". Потресена гледачка се ...
| | прочитана: 262 | веќе видена | слични

Останато

Пејачот Аца Лукас им признал на пријателите дека е подготвен да ја заборави аферата на својата сопруга Соња, за која во последно време многу се пишуваше. Тој и ...
сите 11 | | | веќе видена

„ВМРО-ДПМНЕ е партијата што ја направи најголемата партизација на државните институции и целокупното општество. 11 годишното владеење на ВМРО-ДПМНЕ беше ...
сите 418 | | | веќе видена

Ѓоша е погребан во негоот родно место Властинац во семејната гробница покрај таткото Стојан. Мештаните и понатаму се во шок поради прераната смрт на актерот. ...
сите 94 | | | прочитана: 918 | веќе видена

Белгиските власти во средата доцна навечер, во рамките на истрагата за обидот за бомбашки напад на главната железничка станица во Брисел, извеле серија ...
сите 87 | | | веќе видена

Македонската Револуционерна Организација не се борела за Бугарија и бугарска држава, туку цели чети се жртвувале за Македонија и за македонска држава, рече на ...
сите 413 | | | веќе видена

Еден бразилски новинар се јавуваше во живо во вестите додека се наоѓаше на прометна улица. После неколку секунди, покрај него „прелета“ автобус кој не го удри ...
сите 13 | | | прочитана: 1059 | веќе видена

Неодоговорното и коруптивно владеење на ВМРО-ДПМНЕ во изминатите 11 години зад себе остави огромни штети врз интересите на граѓаните и државата, наведува СДСМ ...
сите 104 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Анастасија Петреска направи модна утка: Покажа сексапил, но и премногу од се! (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: