Ако мислите дека знаете што е права зима, мора да ви кажеме дека се лажете (ВИДЕО)

2 копии

Охридскиот пазар речиси празен. На температури под -10 ретко кој од пазарџиите се охрабрил да излезе и да ја продава својата стока. Тие се жалат дека пазарот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Конформистичка и политичка одлука на скопска Апелација. Се отфрлаат барањaта за притвор на Специјалното јавно обвинителство, но и барањата на одбраната за ...
сите 255 | | | прочитана: 225 | веќе видена

Доколку нема промени во распоредот, претседателот на Врховниот суд, Јово Вангеловски, и судиите Ристо Катавеновски, Рахилка Стојковска, Џемали Саити и Фаик ...
сите 97 | | | веќе видена

Српската фолк дива Јелена Карлеуша не престанува да провоцира со својот изглед. Секој нов ден осамнуваат нови фотграфии на социјалните мрежи. Она што последно ...
сите 43 | | | прочитана: 941 | веќе видена

Ако сте одлучиле ова лето да го поминете на Милочер, подгответе го паричникот. Само еден ден на познатата црногорска плажа би ве чинела колку половина ...
сите 12 | | | прочитана: 448 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ако мислите дека знаете што е права зима, мора да ви кажеме дека се лажете (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: