10 конфликти кои што ќе ја одбележат оваа година


2 копии

Угледниот магазин Foreign Policy смета дека овие 10 конфликти ќе ја одбележат новата 2017-та година. 1. Ирак и Сирија – И оваа година на врвот на листата се ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во доцните часови завршија средбите во вторникот вечерта во Скопје на комесарот за проширување на ЕУ, Јоханес Хан со македонските политички лидери чиј партии ...
сите 397 | | | веќе видена

Новите докази до кои дојде полицијата во истрагата за убиството на пејачката Јелена Марјановиќ, чие тело беше пронајдено на насипот Црвенка на 3 април минатата ...
сите 20 | | | веќе видена

„Едно нешто не е јасно: ако Заев смета дека на нови избори СДСМ би освоил 70 или повеќе од 70 пратеници, тогаш што си го губи времето со преговори, со мандати ...
сите 262 | | | прочитана: 187 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

10 конфликти кои што ќе ја одбележат оваа година

Од:
До кого (е-маил):
Порака: