Ужас во соба за погубување - гледале како умира 25 минути!

Наместо достоинствено збогување со својот татко, Денис и Амбер Мегваер, поминале вистински ужас во собата за погубување во Охајо. Цели 25 минути го гледале страдањето на татка си, Денис Мегваер, кому му била вбризгана инјекција, која наместо да предизвика брза и безболна смрт, го оставила да се мачи цела вечност.  - Агонија и терор беше да се гледа татко ми како страда. Најлош момент во ...

Родителите на починатата Мис Австрија обвинуваат
Како изгледа кога ГРОМ ЌЕ УДРИ ВО АВИОН! (ВИДЕО)
АЛАРМАНТНО ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ ОД СЗО: Зика може да се
ОН: Слобода и надомест за Асанж
Убиено едно лице за време на мерење на двајца
„Џенерал Електрик“ се откажува од штедливите
ЌЕРКАТА НА ГАДАФИ СЕ ЗАКАНИ: Спремни сме за
Мигранти го пробале веке познатиот „Тахаруш“, а
Германците не веруваат дека Владата има контрола
Русија: Не користиме забрането оружје во Сирија
Сандерс и Клинтон во мртва трка, Трамп и натаму
Тепачка на стјуардеси – авионот морал принудно да
Русија ги отфрла западните обвинувања и тврди
ФОТО+ВИДЕО: Кран падна над автомобили во
Околу 35.000 сириски бегалци пристигнаа во градот