Познато е дека педесеттите години од минатиот век веа веројатно најдобрата и најинтересната деценија во историјата на Кадилак. Неверојатните облици, ...
| | веќе видена

Барселона секогаш става посебен акцент на својата младинска школа и редовно им дава шанса на играчите од младинскиот погон да се докажат во првиот и најсилниот ...
| | веќе видена

Каросеријата на автомобилот е прилично оштетена, но според сопственикот, машината е коска и ќе тера уште многу километри. Во текот на годините стариот пикап ...
сите 4 | | | веќе видена

Напаѓачот на Интер Мауро Икарди се најде во центарот на вниманието на италијанската фудбалска јавност пред неколку месеци, а повод за тоа беше неговата ...
сите 24 | | | веќе видена

Ројстон Дренте пред извесно време го промовираше својот рап албум со кој и официјално потврди дека повеќе не размислува да се бави со професионално играње ...
| | веќе видена

next