Шминкањето е најубавата уметност, да ја украсиш убавината на една жена со нешто што ќе и даде поголема самодоверба и среќа во посебни моменти – тоа нема цена! ...
сите 2 | | | веќе видена

Кога станува збор за Канскиот филмски фестивал, навикнавме на екстремно длабоки шлицови, уште подлабоки деколтеа и провидни ткаенини кои откриваат речиси се`. ...
сите 3 | | | веќе видена

Познатата поп пејачка ги одушеви сите кога зачекори на гламурозниот црвен тепих, облечена во краток син фустан. Освен тоа што го откри погледот на долгите ...
сите 6 | | | веќе видена

Турско-германската актерка Мерјем Узерли, позната по улогата на Хурем во „Сулејман Величествениот“, се појавила на Филмскиот фестивал во Кан. Својот престој во ...
| | веќе видена