Првото големо „ЕГЗИТ Лето на љубовта“ доби нови хедлајнерски засилувања за своите, дури два фестивали на Јадранско море, „Си стар“ (Sea Star) во Умаг, кој ќе ...
сите 5 | | | веќе видена

Македонската поп ѕвезда, пејачката Елена Ристеска е во Белград. Дотерана, нашминкана, легната на креветот, таа во хотолската соба подготвена чекаше… Но, кој е ...
сите 2 | | | веќе видена

 Ирина Шејк и Бредли Купер ретко ги гледаме во јавноста откако во декември се дозна дека Ирина е бремена. Меѓутоа и тие некогаш мора да излезат од четирите ...
сите 9 | | | веќе видена

Холивудскиот глумец Харисон Форд за малку не предизвикал авионска несреќа откако со својот авион слетал на местото на еден патнички авион, по што властите во ...
сите 14 | | | прочитана: 278 | веќе видена

Во најновата емисија „Амиџи шоу“, пејачката Зорица Брунцлик го прими во својот дом водителот Огњен и за гледачите откри многу интересни детали. Теретана, етно ...
сите 3 | | | прочитана: 332 | веќе видена

Сексапилната русокоса е активна со ноќни свирки, а од такво напорно темпо на живот потребна е квалитетна релаксација. Токму деновиве Наташа Малинкова одвои ...
| | веќе видена

Таа е поим за сексапил, а секоја нејзина фотографија предизвикува низа реакции и воздишки. Станија Добројевиќ овој пат позираше на трпеза, но никој не обрна ...
| | веќе видена

next