Старата и добро позната изрека вели дека за среќа е потребно малку! Воведете од сè помалку во вашето секојдневие и бидете насмеани. САКАЈТЕ СЕ СЕБЕ Направете ...
сите 2 | | | веќе видена

По раскунувањето со Немања Буха, Катарина Грујиќ ја надмина старата љубови и ужива во нова романса со Иван Чолакиќ. Се шпекулираше дека со него Кача го ...
сите 3 | | | прочитана: 352 | веќе видена

Maкедонскиот фаворит во Ѕвездите на Пинк, Адам Лабунски прави вистински хаос кога ќе се појави на сцена. Тој има каратеристичен и препознатлив изглед, а негов ...
| | веќе видена

Мелита Ракиќевиќ неодамна гостуваше во емисијата „Живот со стил“. Водителката Елена Стефановска ја најави како Македонка за која секој знае се, но колку од тоа ...
сите 4 | | | прочитана: 756 | веќе видена

Oва девојченце се вика Моника Црнокрак, и одамна не е девојченце туку вистинска млада дама. Годинава, Мони ја слави својата матура, а гордиот татко Мики ...
сите 6 | | | прочитана: 1832 | веќе видена

Студиските емисии завршија, но не и осмата сезона од Еден на Еден. Овојпат ќе погледнеме емисија снимена во маалото од каде доаѓаат Жаре и Бубо, во која гостин ...
сите 5 | | | веќе видена

Македонскиот актер Висар Вишка, е дел од кастингот на снимањето на филмот и серијата „Генералот“ која ја зборува за возбудливата биографијата на контроверзниот ...
сите 2 | | | веќе видена

Најпознатата српска старлета Станија Добројевиќ секојдневно објавува фотогрфии на социјалните мрежи, а понекогаш дури претерува со провокативните објави со кои ...
сите 2 | | | прочитана: 1014 | веќе видена

Двејн Џонсон – Карпата призна дека се чувствува почестен од поддршката што ја добил откако изјавил желба да се кандидира за претседател на САД на следните ...
сите 3 | | | веќе видена

next