Со оглед на тоа дека зад нас оставаме изборна годна во која ги имавме најнеизвесните избори до сега, за очекување е најинтересна вест во 2016 е поврзана со ...
| | прочитана: 14351 | веќе видена

Јелена Карлеуша секојдневно објавува фотографии на кои изгледа совршенo, овојпат тоа не е случај, а виновна е пејачката и член на жирито во „Ѕвездите на ...
сите 7 | | | прочитана: 8667 | веќе видена

На српски сајт осамнаа експлицитни фотографии од нашата некогашна водителка Мелита Ракиќевиќ. Боки 13 по тој повод напиша коментар на социјалните мрежи. ...
сите 25 | | | прочитана: 7439 | веќе видена

Имено, денес во фокусот на домашните медиуми е свршувачката на постариот син на Тони, актерот Александар која реши да му стави крај на ергенскиот живот. ...
сите 13 | | | прочитана: 7322 | веќе видена

 Кејт Мидлтон е позната по елеганцијата на фотографиите од глава до пети, а тоа ги вклучува како нејзината облека, така и нејзините совршено негувани нокти. ...
сите 8 | | | прочитана: 7311 | веќе видена

 Кајли Џенер и Тајга наместо на снег, уживаат сончајќи се на сонце во Мексико. 19-годишната ријалити ѕвезда носи мали црни бикини, а нејзиното 27-годишно ...
сите 6 | | | прочитана: 6579 | веќе видена

Поранешната ТВ водителка и манекенка, Драгана Чуприна изминатиот викенд стана мајка и на свет го донесе своето прво дете. Бидејќи одамна се откажа од ...
сите 4 | | | прочитана: 6404 | веќе видена

 Не можете да одлучите што подарок да му купите на партнерот? Зошто да не биде тоа подарок во форма на секси задоволство? 4 празнични пози кои вреди да ги ...
сите 75 | | | прочитана: 5646 | веќе видена

Франко Луис Ферад (20) се обидел да изврши самоубиство скокајќи во кафез за лавови во една чилеанска зоолошка градина. Во зоолошката влегол како и сите ...
сите 6 | | | прочитана: 5567 | веќе видена

Таткото на српската пејачка Сека Алексиќ, починал во најголема беда, смрзнувајќи се зошто немал пари за огрев тврди неговиот пријател Синиша.„Имаше тумор, а ...
сите 16 | | | прочитана: 4851 | веќе видена

Популарната Кортни Кардашиан беше на состанок со Џастин Бибер каде папараците задоволно си ја завршија својата работа. Долго се шпекулираше дека Џастин и ...
сите 2 | | | прочитана: 4779 | веќе видена

Хрватската и регионална поп дива Северина вчера беше во Скопје. Повод – промоцијата на календарот за 2017, кој традиционално го издава еден од најголемите ...
сите 7 | | | прочитана: 4409 | веќе видена

Титулата за најекспониран и најинтригантен пар на овие простори секако дека ја носат Александра Пријовиќ и Филип Живоиновиќ. Медиумите ги следеа во секој нивни ...
сите 3 | | | прочитана: 4278 | веќе видена

Тој денес е татко на две деца и живее во луксузна вила, а вози и автомобил вреден милиони долари. Изминатата година 2016, овој американски затвореник нема ...
сите 11 | | | прочитана: 4113 | веќе видена

„Еднаш се мажев, еднаш се разведов, од мене доста. Сопругот ми беше ѓубре, а не го мрзеше ниту да ми удри шамар, кога баш ќе се изнервира. Во 39 година, сеуште ...
сите 3 | | | прочитана: 4092 | веќе видена

Фотографијата на Инстаграм која што собра над 4500 срценца е Игор Џамбазов и Хана, која што Тамара Тодевска ја објави на својот инстаграм профил. Погледнете ја ...
сите 31 | | | прочитана: 4033 | веќе видена

Секоја личност која влегува во нашиот дом носи одредена енергија, а таа може да биде позитивна или негативна. Постојат бројни техники кои можете да ги утврдите ...
сите 6 | | | прочитана: 4015 | веќе видена