Откако српските медиуми објавија фотографии од Раша Новаковиќ, сопругот на Гоца Тржан со друга девојка како оди во хотел во доцни часови, таа одлучила да стави ...
сите 16 | | | прочитана: 15657 | веќе видена

Иако сите знаеме дека дел од омилените овошни сокови не се толку здрави (а ниту толку овошни), и натаму сакаме да ги пиеме. Меѓутоа, откако ќе видите како се ...
сите 2 | | | прочитана: 14801 | веќе видена

Популарниот српски пејач сега е во брак со водителката Јована, но пред нејзе Жељко Јоксимовиќ имаше уште една сопруга со која ја има ќерката Мина. Поранешната ...
сите 9 | | | прочитана: 14619 | веќе видена

Со оглед на тоа дека зад нас оставаме изборна годна во која ги имавме најнеизвесните избори до сега, за очекување е најинтересна вест во 2016 е поврзана со ...
| | прочитана: 14353 | веќе видена

Твитерџиката Ина МногуФина нема проблем кога сака некој јавно да искритикува, но таа не се штеди на зборови и кога треба некој да пофали. Така таа го истакна ...
сите 2 | | | прочитана: 12413 | веќе видена

Папучите кои неодамна ги претстави модната куќа „Гучи“ прилекоа многу внимание и тоа со причина. Тие се исти како косата на Доналд Трамп Направени од ...
сите 3 | | | прочитана: 11791 | веќе видена

Единствено само водете сметка за шампонот да биде со неутрална pH вредност. Етеричните масла може да бидат исклучително корисни, па токму затоа ...
сите 2 | | | прочитана: 10970 | веќе видена

Квизот „Се или нешто“ се уште не стартувал со новата сезона, но затоа тука е Фејсбук каде Лила на својот профил редовно објавува моменти од своето секојдневие. ...
сите 2 | | | прочитана: 10846 | веќе видена

– Јас се чувствувам како нивен биолошки родител. Лола има седум, а Мила скоро пет години. Ми пречи кога ми велат дека се посвоени, бидејќи јас не ги доживувам ...
сите 6 | | | прочитана: 10096 | веќе видена

Малиот фудбалски клуб, дел од бразилската лига,Чапекоенсе, тргна кон историски успех, но истиот беше прекинат во трагедијата која се случи во Колумбија. Во ...
сите 8 | | | прочитана: 10056 | веќе видена

Јелена Вучковиќ, ќерката на популарната пејачка Гоца Божиновска, стана позната по учеството во „Ѕвездите на Гранд“. Младата пејачка покрај со убав глас може да ...
сите 10 | | | прочитана: 9937 | веќе видена

Охриѓанец заедно со сопругата и синот имале добро разработен бизнис нудејќи сексуални услуги за по 3.000 денари од клиент, девојките со ќотек, уцени и измами ...
сите 7 | | | прочитана: 9055 | веќе видена

Јелена Карлеуша секојдневно објавува фотографии на кои изгледа совршенo, овојпат тоа не е случај, а виновна е пејачката и член на жирито во „Ѕвездите на ...
сите 7 | | | прочитана: 8670 | веќе видена

По пристигнувањето на Доналд Трамп и Меланија на инаугурацијата, вниманието на сите веднаш го привлекла сината кутија во рацете на првата дама на Америка, ...
сите 24 | | | прочитана: 8359 | веќе видена

Балканската музичка ѕвезда Северина изминатиот викенд направи вистински спектакл во Берово каде настапуваше во рамките на Етно плоштад фестивалот. Севе пееше ...
сите 5 | | | прочитана: 8347 | веќе видена

Боб за време на една посета во училиштето фотографирал неколку изработки на својот син кои биле закачени на школските паноа. Меѓу нив се најде и проект во кој ...
сите 4 | | | прочитана: 8334 | веќе видена

Напнатата бринета шиба со голи цицки и газ пред публиката Ким Кардашијан не пропушти уште еднаш да ги потресе социјалните мрежи со скандалозни фотографии од ...
сите 2 | | | прочитана: 8059 | веќе видена