Реал

  во

  Една соба, два кревета на само шест километри од Телеком Арената. Сето ова бесплатно го нуди скопјанецот Константин Канзуров на навивачите на Реал Мадрид или ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Огромниот пораст на цените за сместување во хотелите во Скопје, но и во Македонија поради претстојниот УЕФА Суперкуп, инспирираше неколку млади луѓе да почнат ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Реал Мадрид набрзо ќе го комплетира трансферот на Килијан Мбапе, откако европскиот првак веќе постигнал договор со Монако околу отштетата на француското „чудо ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Играчот од средниот ред на Реал Мадрид, Касемиро даде интересна изјава во медиумите, која навивачите на Барселона ја сфатија како провокација кон нив и нивниот ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Огромниот пораст на цените за сместување во хотелите во Скопје, но и во Македонија поради претстојниот Суперкуп на УЕФА, инспирираше неколку млади луѓе да ...
  сите 22 | | | веќе видена