Прилеп

  во

  По првата ослободителна пресуда која прилепскиот Основен суд ја изрече по однос на пријавата која МВР – Полициска станица Прилеп ја поднесе против Жарко ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Преку 600 водомери и домашни водоводни инсталации се замрзнати од студеното време, а екипите се постојано на теренот, информираат од „Водовод и канализација“ ...
  сите 13 | | | веќе видена

  После првата ослободителна пресуда која прилепскиот Основен суд ја изрече по однос на пријавата која МВР-Прилеп ја поднесе против адвокатот Жарко Стеваноски, ...
  | | веќе видена | слични

  Осмиот јануарски ден од годинава со измерени минус 28 Целзиусови степени во Берово е еден од убедливо најстудените изминативе повеќе од шест децении, соопштија ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Првиот дел од турнирот „Еден живот една љубов” во организација на Ракометната академија Вардар заврши успешно. Вкупно 40 екипи од генерациите 2000/01 и 2002/03 ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Првиот дел од турнирот „Еден живот една љубов" во организација на Ракометната академија Вардар заврши успешно. Вкупно 40 екипи од генерациите 2000/01 и 2002/03 ...
  сите 9 | | | веќе видена

  После првата ослободителна пресуда која прилепскиот Основен суд ја изрече по однос на пријавата која МВР-Прилеп ја поднесе против адвокатот Жарко Стеваноски, ...
  сите 3 | | | веќе видена

  По првата ослободителна пресуда која прилепскиот Основен суд ја изрече по однос на пријавата која МВР Прилеп ја поднесе против Жарко Стеваноски, денес МВР ...
  сите 3 | | | веќе видена