Милан

  во

  Паоло Малдини откри дека младиот голман на Милан Џанлуиџи Донарума го потсетува на Џиџи Буфон. Легендарниот дефанзивец на Милан играше против Буфон на неговото ...
  сите 24 | | | веќе видена

  МИЛАН ЗАВКОВ СО ВЕЛИГДЕНСКИ КОНЦЕРТ НА 17 АПРИЛ ЌЕ ПРОСЛАВИ 40 ГОДИНИ КАРИЕРА Македонскиот виртуоз на хармоника и автор, Милан Завков на 17 април ќе одржи ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Агентот на спортскиот директор на ПСЖ, Жерар Спронг, пак изјави дека неговиот клиент е "само жртва во овој случај" Спортскиот директор на францускиот гигант ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Хрватската музичка ѕвезда Северина, повторно ќе стане мајка. Како што изјавува магазинот “Hello“, фаталната Севе е во третиот месец од својата бременост. ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Северина трудна! Кеба дедо! Игор Којиќ татко... Пејачката молчи, маж и го нема, нејзиниот менаџер, пак, вели дека се е измислица... А да, Северина вчера ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Северина трудна! Кеба дедо! Игор Којиќ татко... Пејачката молчи, маж и го нема, нејзиниот менаџер, пак, вели дека се е измислица... А да, Северина вчера ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Една од членките на жирито на Ѕвездите на Пинк покажа дека е во одлична форма иако досега два пати има раѓано. Маја Николиќ му се придружи на водителот Милан ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Томица Петровиќ, менаџер на Северина, ниту ја потврди, ниту ја демантираше веста дека 44 годишната Северина очекува дете. - Северина не потврди дека е бремена, ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Францускиот интернационалец, Франк Рибери веќе една деценија е дел од Баерн Минхен, клуб во кој во овој период освои 18 големи трофеи, но и одби голем број на ...
  сите 18 | | | веќе видена