Манчестер

  во

  Тотенхем нема намера предвреме да се предаде во битката за титулата, откако „спарси“ дојдоа до тешка победа од 0-1 на гостувањето против Кристал палас, ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Тотенхем нема намера предвреме да се предаде во битката за титулата, откако „спарси“ дојдоа до тешка победа од 0-1 на гостувањето против Кристал палас, ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Младиот напаѓач е желба и на раководните лица на Манчестер Јунајтед и на Челзи Италијанскиот калчо гигант Милан, најверојатно, ќе излезе како победник во ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Младиот напаѓач е желба и на раководните лица на Манчестер Јунајтед и на ЧелзиИталијанскиот калчо гигант Милан, најверојатно, ќе излезе како победник во трката ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Арсенал и Тотенхем ги освоија максималните бодови од денешните премиерлигашки пресметки со Лестер, односно Кристал Палас, со што „топчиите“ остануваат во ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Англиските медиуми се убедени дека централниот дефанзивец ќе ја прифати понудата на тој клуб кој ќе му гарантира статус на стандарден првотимец Англискиот ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Англиските медиуми се убедени дека централниот дефанзивец ќе ја прифати понудата на тој клуб кој ќе му гарантира статус на стандарден првотимецАнглискиот ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Олие боледува од Бетанова болест, поради која ги изгубил моќта за гледање и одење. Ед Ширан со него се сретна по концертот во Манчестер, а Олие насмеа веднаш ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Доколку предвреме биде прекината соработката со шпанскиот интернационалец, раководните лица на англискиот премиерлигаш ќе се обидат да ги осигураат услугите на ...
  сите 14 | | | веќе видена