Манчестер

  во

  Пред неколку дена, челниците на Олимпик од Лион испратија официјална понуда вредна 13 мил. фунти, но истата експресно беше одбиена од раководните лица на ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Централниот дефанзивец е проценет на околу 20 мил. фунти, а интерес за неговите услуги покажаа и раководните лица на Манчестер Јунајтед и на Вест Хем Големиот ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Централниот дефанзивец е проценет на околу 20 мил. фунти, а интерес за неговите услуги покажаа и раководните лица на Манчестер Јунајтед и на Вест ХемГолемиот ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Жозе Мурињо не беше премногу импресиониран од нерешениот исход на големото дерби меѓу Манчестер Јунајтед и Ливерпул кое вчера се одигра на „Олд Трафорд“, а ...
  сите 71 | | | веќе видена

  Немања Матиќ. Трофејниот португалски стручњак е убеден дека се потребни околу 40 мил. фунти за да се осигураат услугите на поранешниот фудбалер на ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Немања Матиќ. Трофејниот португалски стручњак е убеден дека се потребни околу 40 мил. фунти за да се осигураат услугите на поранешниот фудбалер на ...
  сите 31 | | | веќе видена

  И покрај срамниот пораз, поради кој Сити веќе има негатива од десет бода, во споредба со лидерот на првенствената табела, тимот на Челзи, Гвардиола по ...
  сите 6 | | | веќе видена

  И покрај срамниот пораз, поради кој Сити веќе има негатива од десет бода, во споредба со лидерот на првенствената табела, тимот на Челзи, Гвардиола по ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Дејан Ловрен одигра уште еден импресивен натпревар во дресот на Ливерпул, а практично центраниот дефанзивец беше играчот кој го изнуди пеналот за својот тим на ...
  сите 71 | | | веќе видена