Фејсбук

  во

  Економски истражувачи, универзитетски професори, актери, граѓански активисти, како дел од новата владина коалиција ќе учествуваат во креирањето на владините ...
  сите 4 | | | веќе видена

  На регионалниот пат Кичево - Охрид кај селото Белчишта, попладнево се случила тешка сообраќајна несреќа. Според фотографијата објавена на Фејсбук страницата ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Претседателот на Меѓународниот сојуз Бојан Јовановски на својот инстаграм-профил сподели видеоклип на кој го гледаме како „кулира“ во кафуле со водителката ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Нашата пејачка и претседателка на здружението „Борка“, Биба Додева, неодамна стана баба откако нејзината ќерка Емануела на свет го донесе својот син. ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Една од нашите најпознати фолк пејачки, секогаш предизвикува огромнго внимание кога и да објавуви нови фотографии на својот фејсбук-профил. Иако е мајка на три ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Нашата пејачка и претседателка на здружението „Борка“, Биба Додева, неодамна стана баба откако нејзината ќерка Емануела на свет го донесе својот син. ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Една од нашите најпознати фолк пејачки, секогаш предизвикува огромнго внимание кога и да објавуви нови фотографии на својот фејсбук-профил. Иако е мајка на три ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Ова им го препорача пратеникот на СДСМ, Курто Дудуш, на граѓаните Роми, кои гласаа за него, како за свој претставник во Собрание. Но премиерот, Зоран Заев, ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Една од потресните исповеди за прељуба кои кружат на интернет потекнува од маж кој дознал дека неговата жена не му е верна во многу незгоден момент - додека го ...
  | | веќе видена

  Љубљанскиот џез фестивал го промовира светски признатиот џез-менаџер, Оливер Белопета во џез-фотограф, приредувајќи ја неговата прва фотоизложба „Поради ...
  сите 14 | | | веќе видена