Челзи

  во

  Немања Матиќ. Трофејниот португалски стручњак е убеден дека се потребни околу 40 мил. фунти за да се осигураат услугите на поранешниот фудбалер на ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Немања Матиќ. Трофејниот португалски стручњак е убеден дека се потребни околу 40 мил. фунти за да се осигураат услугите на поранешниот фудбалер на ...
  сите 31 | | | веќе видена

  И покрај срамниот пораз, поради кој Сити веќе има негатива од десет бода, во споредба со лидерот на првенствената табела, тимот на Челзи, Гвардиола по ...
  сите 6 | | | веќе видена

  И покрај срамниот пораз, поради кој Сити веќе има негатива од десет бода, во споредба со лидерот на првенствената табела, тимот на Челзи, Гвардиола по ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Поминаа 24 дена од неговото заминување во Кина, но фудбалската јавност е во нов шок поради најновата информација Европа се уште е во шок поради рекордниот ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Поминаа 24 дена од неговото заминување во Кина, но фудбалската јавност е во нов шок поради најновата информацијаЕвропа се уште е во шок поради рекордниот ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Во најголемото дерби во англискиот фудбал, Манчестер Јунајтед и Ливерпул на „Олд Трафолд“ ремизираа со резултат 1-1. Гостите поведоа во 27 минута со голот на ...
  сите 71 | | | веќе видена