ТВ Орбис

Пет лица загинаа меѓу кои и две деца на школска возраст, додека четири лица се повредени, а една се води како исчезната откако утрово се урнаа два ката од ...
сите 17 | | | прочитана: 156 | веќе видена

Секој вели дека појадокот е најважниот оброк во денот, но ова е само дел од вистината. Треба да се додаде и дневна доза мултивитамини за најголем ефект. Но она ...
сите 17 | | | веќе видена

Непознати лица им наплаќаат патарина на диво на возачите на магистралниот затворен пат над Битола. Искуството е споделено на социјалните мрежи, каде во текот ...
сите 7 | | | веќе видена

Агонијата со полигон за полагање возачки испит во Битола продолжува. Нема никакви гаранции дали, кој и кога ќе го изгради, дури и откако документацијата што ја ...
| | веќе видена

Адриана Лима најчесто ја гледаме во секси изданија, но нејзиниот најнов изглед ги изненади сите, пренесува Макфакс. Таа на социјланите мрежи сподели фотографии ...
сите 4 | | | веќе видена

next