Митревски вели дека нема потреба некој да посредува, неговите противници ја очелуваат судската разврска на случајот. Европските синдикалци во обид да го средат ...
сите 8 | | | веќе видена

„ЌЕ ИМА ВОЈНА.НОВА ВОЈНА ЌЕ ИМА. ЦРПКООО НИКОЈ НЕ САКА ВО ТВОЈАТА КОЖА ДА БИДЕ“ –со овие зборови актерот Владо Јовановски го завршува својот пост на Фејсбук во ...
сите 41 | | | веќе видена

ФУДБАЛ Фудбалерите на Реал Мадрид и на Баерн Минхен се доближија до четврфинале после убедливите партии на вчерашните средби.Актуелниот шампион Реал Мадрид ...
| | веќе видена

СКИЈАЊЕ На СП во алпско скијање што се одржува во швајцарскиот зимски центар Сент Мориц,денеска на програма беше финалето во женскиот велеслалом како и ...
сите 86 | | | веќе видена

next