Телефони

Apple е премногу загрижен поради се поголемиот број на информации кои „протекуваат“ од компанијата поврзани со новите производи, особено за претстојните ...
сите 8 | | | веќе видена

Холандија како една од европските земји со најразвиена велосипедска култура добива ноа апликација кој треба да ги заштити велосипедистите. Станува збор за ...
сите 8 | | | веќе видена

Електричните автомобили се уште се многу поскапи од класичните, но доаѓа и времето кога значително ќе поевтинат. Во фокусот на вниманието сега е километражата ...
сите 5 | | | веќе видена

next