Спортски

Тренерот на Реал Мадрид, Зинедин Зидан во своето обраќање пред медиумите не ја исклучи можноста до крајот на преодниот рок да пристигне Пол Погба. Иако ...
сите 16 | | | веќе видена

Винифер Фернандез е 21 годишна одбојкарка која игра за Доминиканската република. Последниов период нејзините облини се едни од најкоментираните и ...
сите 5 | | | веќе видена

Германскиот репрезентативец Лерој Сане е на чекор од трансфер во Манчестер Сити, потврди еминентниот германски весник „Билд“. „Билд“ пренесува дека Манчестер ...
сите 6 | | | веќе видена

Борусија Дортмунд беше многу активна во овој преоден рок. Повторно неколку одлични фудбалери го напуштија „Сингл Идуна Парк“, но „милионерите“ овој пат не ...
сите 17 | | | веќе видена

next