Плус Инфо

Сигурно барем некогаш сте се нашле во ситуација кога одделни настани, чувства, предмети, глетки или вкусови сте можеле да ги опишете само со некој странски ...
сите 22 | | | веќе видена

Во моментите кога исламските терористи и клерофашисти газеа со комбе минувачи по најпознатиот лондонски мост, а потоа тргнаа со ловечки ножeеви по случаен ...
сите 12 | | | веќе видена

Македонската ракометна репрезентација ги дозна имињата на селекциите против кои ќе игра на Европското првенство во Хрватска. Во првата фаза Македонија ќе игра ...
сите 161 | | | веќе видена

Мажите што сакаат да изгледаат хетеросексуално би требало да пуштат брада. Така барем тврди митрополитот на Руската православна староверна црква Корнилије, кој ...
сите 4 | | | веќе видена

next