Он Нет

Мајкл Фелпс доминираше на Олимписките игри во Рио каде стигна до 28. медал. Пред една трка имаше интересен и лут израз на лицето, а гостувајќи на доделувањето ...
сите 2 | | | веќе видена

Најголемото фудбалско дерби на Данска е кога играат екипите на Брондби и ФК Копенхаген, а навивачите на двата вообичаено прават спектакл. Овој пат во преден ...
сите 10 | | | веќе видена

Без особена причина кучињава ја демолираа колата.
| | веќе видена

Фудбалерите на Барселона славеа минимално на гостувањето на Сан Мамеш во Билбао над Атлетик со 1:0. Фудбалерите на Барселона славеа минимално на гостувањето на ...
сите 15 | | | веќе видена

Фудбалерот на Херта Берлин, Мичел Веизер нема по добро да го памети мечот против Фрајбург. Во 63. минута настрада машкоста на младиот фудбалер откако Игњовски ...
сите 2 | | | веќе видена

Иако според сите најави Маркус Рошворд требаше да отпадне од тимот на Манчестер јунајтед, тој на својот тренер Жозе Мурињо му донесе триумф против Хал, во 93. ...
сите 33 | | | веќе видена

next