Макфакс

ВМРО-ДПМНЕ континуирано создава и придонесува во интерес на сите граѓани, додека СДС продолжува да се занимава со интриги, шпекулации и деструкција, велат од ...
сите 160 | | | веќе видена

Тренерот на Јувентус, Масимилијано Алегри, рекол дека ќе остане во клубот и во наредната сезона. „Сакам да останам, но мораме да седнеме и да поразговараме. ...
сите 24 | | | веќе видена

Директорот на скопското јавно претпријатие „Паркинзи Општина Центар“ Саша Богдановиќ поднел барање до надлежните институции за поништување на купопродажниот ...
сите 6 | | | веќе видена

Лидерот на СДСМ Зоран Заев по завршувањето на средбата со Биљал Касани од БЕСА, рече дека преговорите со партнерите се прикрај, и дека очекува следната недела ...
сите 244 | | | веќе видена

next