Index24.mk

Во човечката природа е да поставуваме цели. Помали, поголеми, поедноставни или покомплицирани, понекогаш и недостижни. Но, сакаме да се надеваме, сакаме да ...
| | веќе видена

Судијата од Сиетл кого американскиот претседател Доналд Трамп го нападна преку Твитер откако ја блокираше неговата наредба за имигрантите, познат е по своите ...
сите 31 | | | веќе видена

Италијанската полиција соопштила дека прв пат во историјата дошле до снимка од тајното пристапување на нови членови во италијанската мафија. Снимката е од ...
| | веќе видена

Републиканскиот конгресмен Дејна Рорабахер, председавајќи со Одборот за надворешна политика во Европа, му испратил писмо на Претседателот на Србија во кое му ...
сите 171 | | | веќе видена

Одолговлекувањето на формирање Влада и формирање парламентарно мнозинство може да го одложи одржувањето на локалните избори, предупредуваат експертите. ...
сите 4 | | | веќе видена

Мајка и е од Дебар, татко и од Гостивар. Таа е родена во Македонија во 1989 година и живеела тука до својата шеста година. Албанката Bebe Rexha или Блета денес ...
сите 4 | | | веќе видена

Еден од најексклузивните секс-клубови за богати и славни, ја отворил својата врата за јавноста - но таа авантура ќе ве чини вртоглави 1.500 фунти - што е цена ...
сите 7 | | | веќе видена

Славната актерка Моника Белучи повторно ги запали социјалните мрежи со провокативна фотографија. Актерката, која многумина ја сметаат за една од најубавите ...
сите 16 | | | веќе видена

Две полни недели Меланија Трамп воопшто не се појави во јавност. Првата дама на САД за последен пат јавно се појави на 21-ви јануари, и тоа на молитвата после ...
сите 3 | | | прочитана: 793 | веќе видена

next