Додај Гас

Неодамна објавените резултати од истражување на задоволството на клиентите од услугите кои ги нудат паметните телефони (ACSI) покажуваат дека најпопуларниот ...
сите 14 | | | веќе видена

Не е никаква тајна дека сегашниот начин на транспорт треба да се менува. Со цел да се одговори на новите, построги цели поврзани со емисиите, поставени од ...
сите 11 | | | веќе видена

Porsche не е само автомобилска марка, туку и светски познато студио за индустриски дизајн кое години наназад нуди и јахти. Последниот проект во таа насока – ...
сите 3 | | | веќе видена

next