Сеад Кочан ноќеска бил примен како итен случај во една од клиниките на Клиничкиот центар Мајка Тереза во Скопје, дознава САКАМДАКАЖАМ.МК. Изворите на порталот ...
сите 415 | | | веќе видена

Новиот претседател на Франција Емануел Макрон носел на својата инаугурација костум од скромни 450 евра, пренесува „Ројтерс“, со оцена дека станува збор за ...
сите 71 | | | веќе видена

На 25 февруари 2017 година, во манастирот ,,Св.Јоаким Осоговски“ крај Крива Паланка во организација на здружение ,,Бранител 2001“ е организирана панихида за ...
сите 4 | | | веќе видена

В.Д. Претседателот на Кривичен, Стојанче Рибарев потврди дека одлуката на Врховен со која е укинат притворот на Сеад Кочан пристигнала доцна попладнето во ...
сите 377 | | | веќе видена

Денеска повторно тропнавме на вратата каде што живее малиот Фетах и неговата мајка живеат под кирија. Тој нè пречека со голема радост. По прилогот на ТВ21, ...
сите 7 | | | веќе видена

Следува најкраткиот психолошки текст што ги открива вашите основни карактеристики и особини. Немојте многу да размислувате, едноставно интуитивно откријте го ...
сите 14 | | | прочитана: 797 | веќе видена

next