Најнефер нешто во животот е што завршува. Мислам, животот е тежок. Ти одзема многу време. И што добиваш на крајот? Смрт.Што е тоа? Демек бонус? Јас мислам дека ...
| | веќе видена

Видеово, нормално, доаѓа од Америка – земјата на полициските потери и идиоти што мислат дека имаат неограничен број животи, како во GTA.Интересно е како ги ...
сите 2 | | | веќе видена

Фејсбук, Инстаграм, срценца, лајкови… Цело време слушаме: флертувањето и дејтањето денес не е како порано. Особено со апликации како Тиндер, додворувањето се ...
| | веќе видена

Еден Швајцарец мора да плати казна затоа што преку Фејсбук „ја издал“ локацијата на сообраќајната полициска патрола во една улица.За кратко време, полицијата ...
сите 9 | | | веќе видена

Едно веб-студио од рускиот град Тјумен објави необичен оглас за програмер. Лажен програмер.Идеалниот кандидат го замислуваат како слаб, да носи стари џемпери и ...
| | веќе видена

Во очи на епидемијата на сипаници што се шири низ Европа, италијанската влада одобри мерка да се казнат родителите кои нема да побараат медицинска помош и нема ...
сите 17 | | | веќе видена

next