Промоција на книга

На датум 22.02.2017 година, среда, во Public Room, со почеток од 19:30 часот, со задоволство Ве поканувам да се запознаете со моето прво дело „333 Афирмации" ...
 • Public Room, Skopje
 • 19:30:00 , 22 Фев, 2017 до 21:30:00 , 22 Фев, 2017
 • Katerina Angelovska
 • 45 доаѓаат, 61 можеби
 • Showroom: M Jazz Session

  Showroom e отворена музичка програма во живо, со содржини креирани од музичарите од македонската џез сцена, која има за цел да го претстави домашниот музички ...
 • Public Room, Skopje
 • 22:00:00 , 24 Фев, 2017 до 01:00:00 , 25 Фев, 2017
 • Public Room
 • 16 доаѓаат, 47 можеби
 • Kick-off | Награда за социјално претприемништво 2017

  Оваа година, наградата за социјално претприемништво по третпат ќе го разбуди претприемничкиот дух кај младите во Македонија. Имено, наградата за социјално ...
 • Public Room, Skopje
 • 12:00:00 , 22 Фев, 2017 до 14:00:00 , 22 Фев, 2017
 • Social Impact Award
 • 18 доаѓаат, 31 можеби
 • Saturday in Public Room

  И последниот викенд од фебруари се дружиме на добра свирка! Шизиме со Елени Мицковска - вокал, Горјан Стојменовски - гитара, Виктор Танасковски - бас гитара, ...
 • Public Room, Skopje
 • 22:00:00 , 25 Фев, 2017 до 01:00:00 , 26 Фев, 2017
 • Public Room
 • 10 доаѓаат, 33 можеби
 • Lucky Friday

  Вино, мезе, дружење, муабети, боса нова звуци ~ Вашата омилена сорта вино од Bovin, Traikovsky, Tikves Special Selection, Brzanov, Popov, Stobi на - 50% ...
 • Public Room, Skopje
 • 16:00:00 , 24 Фев, 2017 до 20:00:00 , 24 Фев, 2017
 • Public Room
 • 10 доаѓаат, 24 можеби
 • Social Sunday - Family Play

  Поминете убаво и безгрижно социјално попладне со вашето семејство користејќи ја можноста за бесплатна анимација за најмладите креативци со дрвените играчки од ...
 • Public Room, Skopje
 • 11:00:00 , 26 Фев, 2017 до 17:00:00 , 26 Фев, 2017
 • Public Room
 • 6 доаѓаат, 17 можеби
 • Taste of Vietnam

  Public Room ви претставува едно ново гастрономско искуство и уживање во незаборавни вкусови од виетнамска кујна. Public Room presents a very special ...
 • Public Room, Skopje
 • 20:00:00 , 02 Мар, 2017 до 00:00:00 , 03 Мар, 2017
 • Public Room
 • 78 доаѓаат, 290 можеби
 • Saturday in Public Room

  Вокално- инструменталниот ансамбл Лимунада од Србија е бенд кој плови во периодот на касните педесетти и раните шеесетти години на ХХ век. Комбинацијата на ...
 • Public Room, Skopje
 • 22:00:00 , 04 Мар, 2017 до 01:00:00 , 05 Мар, 2017
 • Public Room
 • 4 доаѓаат, 7 можеби
 • Showroom: Tribute to Ella & Sarah

  Showroom e отворена музичка програма во живо, со содржини креирани од музичарите од македонската џез сцена, која има за цел да го претстави домашниот музички ...
 • Public Room, Skopje
 • 22:00:00 , 03 Мар, 2017 до 01:00:00 , 04 Мар, 2017
 • Public Room
 • 6 доаѓаат, 2 можеби
 • Работилница на тема: Анксиозноста не е твојот лимит!

  Луѓето кои живеат со симптоми на анксиозност и панични напади, вистински страдаат длабоко во себе бидејќи се преплавени со хроничен страв и вознемиреност дека ...