• БЛА БЛА КЛУБ - Јавен Алтернативен Простор, Skopje
 • 20:30:00 , 21 Јун, 2017 до 01:00:00 , 22 Јун, 2017
 • Ivan Balov
 • 299 доаѓаат, 360 можеби
 • Настанот е завршен
 • ☆ Ministry of events presents ☆★★★ Со огрoмно задоволство за прв пат ова лето ви го најавуваме SLATKARISTIKA ★★★▶ По втор пат најдобрата PENA PARTY во градот заедно со Dj Che и долго очекуваниот СЛАТКАР на Градска плажа (Бла Бла клуб)▶ Карти во претпродажба 250 ден.СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА : ★► 1L Smirnoff + 3 energy drinks & 3 juice - 2499 ден★► 1L JB + 3 Coca Cola & 3 води - 3499 ден★► 1L Johnnie Red Label + 3 Coca Cola & 3 води - 2999 денОстанати пијалоци :► Водка, коњак, џин - (2 за 150ден)► Captain Morgan rum - 50 ден► Водка, коњак, џин - сечени (1 за 100ден)► Точено пиво TEMOV (Red/Yellow) - 100 ден► 1L Stobi вино - 200 ден▶ Резервации за конопои само со флаша .- 071 325 515- 078 443 618- 076 260 064- 076 466 473Бидете дел од забавата која долго ќе се раскажува..

  Настани во близина (1км)

  IceCreamFromSaturn in Тran3it

  Температурите на студениот Сатурн се во пораст... психоделичните сладоледни топки започнаа да се топат и транзитираат кон Земјата... Спремете корнети! ICFS in ...

  Одбележување на Меѓународниот ден нa јогата

  Почитувани, По повод Меѓународниот ден на јогата, Индиската Амбасада од Софија, во соработка со македонските јога друштва и школи и пријателите на Индија, Ве ...
 • Central Park Skopje
 • 09:00:00 , 24 Јун, 2017 до 12:00:00 , 24 Јун, 2017
 • купете билети овде
 • Меѓународен ден на јогата - International Day of Yoga
 • 20 доаѓаат, 22 можеби