Архива на вести за 22 Јануари 2017

Бренди Лав е родена во март 1973 година. Работи како порно актерка, но и одговорна е на две мултимедиски компании. Таа се омажи во 1994 година, а во 2004 ...
сите 8 | | | прочитана: 4668 | веќе видена

На една свеченост Иванка Трамп се појави со бело – црн фустан кој предизвика низа реакции низ целиот свет. Таа стана мета на потсмев на социјалните мрежи. ...
сите 15 | | | прочитана: 2407 | веќе видена

Емисијата ВИП сезона Избор на најдобри рецепти со Ване Маркоски не престанува со крстосувањето по домовите на македонските ѕвезди. Последна во низата на ...
сите 2 | | | прочитана: 2350 | веќе видена

Биографијата на славниот боксер „Нераскажана вистина“ во себе содржи неколку контроверзии од животот на животот на Мајк Тајсон. Тој објаснува дека додека бил ...
сите 8 | | | прочитана: 1532 | веќе видена

До крајот на денот утре времето ќе биде стабилно кон исток со сончеви периоди, а облачноста ќе се зголемува. Претпладне понекаде во котлините ќе има услови за ...
сите 218 | | | прочитана: 1552 | веќе видена

„Тренирај напорно или оди дома“ е новото животно мото на Елена Ристеска. Таа периодов одлучи интензивно да поработи на својата фигура. Пејачката за првиот во ...
сите 4 | | | прочитана: 1406 | веќе видена

Сефер Цановски од ФОН Универзитетот даде своја оценка за одлуката на Турција повеќе да не ги признава дипломите од македонските високобразовни институции што е ...
сите 39 | | | прочитана: 918 | веќе видена

 Речиси сме сигурни дека знаеме апсолутно сè за нашето тело, бидејќи е наше и никој друг не нè познава подобро од ние самите. Сите подеднакво грешиме. Кога се ...
сите 4 | | | прочитана: 522 | веќе видена

Бујната русокоса пали и жари каде и да се појави. Таа постојано ги поместува границите и плени со сексапил. Пејачката Лидија Милошевиќ или попозната како ...
сите 2 | | | прочитана: 386 | веќе видена

Во својот софистицирано уреден стан во која доминираат белата боја и земјените тонови Елена Петреска има кујна од соништата. Пејачката во својот дом се ...
сите 2 | | | прочитана: 325 | веќе видена

Сефер Цановски од ФОН Универзитетот даде своја оценка за одлуката на Турција повеќе да не ги признава дипломите од македонските високобразовни институции што е ...
сите 39 | | | прочитана: 198 | веќе видена

До крајот на денот утре времето ќе биде стабилно кон исток со сончеви периоди, а облачноста ќе се зголемува. Претпладне понекаде во котлините ќе има услови за ...
сите 218 | | | прочитана: 188 | веќе видена

Селани во Нигерија забележале змија питон кој изгледала како штотуку да им го изела добитокот. Тие ја убиле, ја пресекле на половина, но она кое го виделе во ...
сите 2 | | | прочитана: 170 | веќе видена

Неделата која ни претстои ќе биде пресудна дали мандатот кој Груевски го доби ќе биде искористен и со постигнување на договор со ДУИ ќе се формира влада или ...
сите 41 | | | прочитана: 177 | веќе видена