Архива на вести за 1 Мај 2017

Ни како дете, а ни како возрасна, а подоцна ни како мажена жена, не сакав да спијам сама во креветот. Поради тоа тешко ми паднаа отуствата на сопругот. Ги ...
сите 15 | | | веќе видена

Во јавноста неодамна се појави видео за кое се нагодуваа причините зошто стујрдесата го користи Вифито за да објави порно видео на порно вебкамера на ...
сите 6 | | | веќе видена

Индискиот министер Гопал Бхаргава им подели на штотуку венчаните Индијки стотина дрвени палки, повикувајќи ги да ги употребат како оружје во случај нивните ...
сите 2 | | | веќе видена

Тој изрази жалење за сите тие жални настани што се случија за нашата земја, за нас тоа е една морална поддршка за земјата. Заменик и помошникот секретар беше ...
сите 75 | | | веќе видена