Во мирното предградие на Сандерленд, во улицата близу познатиот ноќен клуб “The Point” неколку мажи и жени се фатени како имаат секс на јавно место. Четири ...
сите 15 | | | прочитана: 414 | веќе видена

По прес-конференцијата на Друштвото на филмски работници на Македонија (ДФРМ), на која реагираа во врска со иницијативата на новоформираното здружение за ...
сите 26 | | | прочитана: 285 | веќе видена

Во интервју Боб Дилан се отвори во врска со загубата на многу негови пријатели во 2016 година и опиша што мисли за покојната мзуичарка Ејми Вајнхаус. ...
сите 2 | | | веќе видена

Полската премиерка Беата Шидло изјави дека нејзината земја нема „да подлегне на уцените од Европската Унија да прими бегалци од Блискиот Исток и од Африка“. ...
сите 21 | | | веќе видена

Фершпед, од јануари до декември лани, прикажа вкупна сеопфатна добивка од 31.005.000 денари, покажува неревидираниот биланс на успех објавен на Македонска ...
сите 33 | | | прочитана: 231 | веќе видена

Поп ѕвездата е во паника и тешко се носи со целата ситуација, која настанала поради информацијата за нејзина секс снимка. Бритни Спирс е повторно во проблеми. ...
сите 2 | | | веќе видена

Иако има четири деца и работи со полно работно време, Наташа (34) решила да најде време и да се посвети на своето тело и здравје. И како што вели, после ...
сите 15 | | | прочитана: 1995 | веќе видена

Трката по градбата на најспектакуларни облакодери достигна „нови височини“. Откриено е ново чудо на архитектурата кое ќе ја трансформира панорамата на Нујорк. ...
сите 2 | | | веќе видена

Со Рената Кралевска како заштитно лице, модната куќа „Драма“ претстави еден поинаков и посвеж поглед кон концептот на идната невеста. Со современ пристап, без ...
сите 2 | | | веќе видена

Двајца македонски државјани и еден турски вчера на граничниот премин Табановце се обиделе да изнесат 44.800 илјади евра. Парите биле скриени во термос за кафе ...
сите 31 | | | прочитана: 337 | веќе видена

next